(29.11.16)
Нет новых новостей......
   |   

Популярное

Праздники

Праздники Украины

Цьогоріч в Урзуфі буде по-справжньому драйвово

Вже втретє в Урзуфі на узбережжі Азовського моря проходитиме  Всеукраїнській молодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство», в цьому році - з приміткою «Перезавантаження». Партнери та співорганізатори заходу Міністерство молоді та спорту України, народний депутат України Дмитро Лубінець, народний депутат України Максим Єфімов, Донецька ОДА, Урзуфська сільська рада, молодіжний центр с. Урзуф «Молодіжне сузір’я», Мангушська райрада, Мангушська райдержадміністрація, нічний клуб «Аврора». 

Цьогоріч організатори масштабного та вкрай важливого для всієї Донеччини заходу ставлять на меті зробити наголос, що в Урзуфі, як і всюди на Азові не тільки безпечно, смачно та кольорово, а ще й драйвово! Тож активні координатори ГО «Дієві Зміни», які є організаторами форуму у форматі «Схід-Захід: разом» закликають представників громадських організацій, лідерів думок та представників влади з 8 по 11 червня долучитись до всеукраїнської ініціативи, яка вже об’єднала молодь з понад 16 областей України. 

Окрім роботи трьох потужних секцій, форум включатиме, як завжди, багато сюрпризів для учасників і відпочиваючих на узбережжі:  проведення масового флешмобу «Я на Азові і #тутДРАЙВОВО» (Центральний пляж), танцювальний мікс і виступ кавер-бенду  у нічному клубі  «Аврора», виконання бардівських пісень біля вогнища, майстер-клас «Вчимося танцювати Сіртакі», фотовиставка «Алло, мам, я на Азові і #тутДРАЙВОВО», презентація освітніх проектів та багато  іншого. 

 

Бажаючим розпочати власну справу

Актуально

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада
Донецька обласна державна адміністрація
Донецкий областной совет