Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків!

Першотравневий районний військовий комісаріат проводить набір офіцерів запасу до звання капітан до 43 років, до звання підполковник до 50 років, та учасників АТО для працевлаштування на вакантні посади, а також набір кандидатів в Збройні Сили України для проходження військової служби за контрактом з числа громадян України віком від 18 до 40 років. Громадяни України віком до 55 років мають право для проходження військової служби за контрактом на строк 3 (три) роки, в особливий період.

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату від 7000 грн. до 11000 грн.; гарантований правовий і соціальний захист; забезпечення продовольчим та речовим майном.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: Першотравневий РВК, смт. Мангуш, вул. Тітова, 75А, тел. (06297) 2-41-00, (095) 584-29-91.»