В Урзуфскую амбулаторию требуется врач терапевт с опытом работы.       +38(06297) 67 3 42

ДОСТАВКА

ОСТОРОЖНО! КОРОНАВИРУС!

ОБЪЯВЛЕНИЕ Масленица 2020

КАНАЛИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

КАНАЛИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ.

На підставі ст. 53 1 Закону «Про запобігання корупції», Урзуфська сільська рада забезпечує умови для повідомлень про порушення вимог  зазначеного Закону  через телефонну лінію, засоби електронного зв’язку, засобами поштового зв’язку, під час проведення особистого прийому посадових осіб сільської ради. Особи які надають допомогу  в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави.

Телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційні правопорушення – 06297- 67-342;

Поштова адреса 87455 Донецька область Мангушський район село Урзуф вул.. Центральна, 64

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до розпорядження Урзуфського сільського голови від 02.01.2020 № 2 «Про затвердження Порядку організації в Урзуфській сільській раді  роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами»

Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції:

Національне агентство з питань запобігання корупції

01103 м. Київ вул.. Дружби народів, 28

Прокуратура Донецької області